Zofiówka

Zamów nasz przewodnik!

Niemieckie fortyfikacje polowe 1944

Niemieckie fortyfikacje polowe 1944.
Włocławek, Kujawy Wschodnie i Ziemia Dobrzyńska - przewodnik.

Autorzy: Mariusz Pracki & Karol Bazela

Wydawnictwo Infofotomedia

Osięciny - Wielgie 2018

Nakład: 1000 egz.

Pierwsze książkowe opracowanie o niemieckich fortyfikacjach wybudowanych w okolicach Włocławka, na Kujawach Wschodnich i Ziemi Dobrzyńskiej już dostępne!

Książka dostępna jest w cenie 25,00 zł brutto.

Przewodnik obejmuje pierścień umocnień wokół Włocławka oraz umocnienia Pozycji Warty od Służewa do południowej granicy województwa.

Na 132 stronach przewodnika znajdują się omówienia wszystkich odnalezionych na tym terenie pozycji obronnych. Dla każdej z nich opracowana została szczegółowa mapa a każdy odnaleziony schron został sfotografowany. Ponadto w przewodniku zawarte zostały współrzędne GPS wszystkich obiektów. Ponadto w opracowaniu znajdują się rozdziały poświęcone rodzajom stosowanych umocnień.

Przewodnik wydany został w formacie A5 w wygodnej oprawie spiralnej umożliwiającej łatwe użytkowanie go w terenie. W książce znaleźć można ponad 400 zdjęć (w tym archiwalnych), około 50 map i koordynaty GPS ponad 350 obiektów.

Zamówienia należy składać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Do ceny należy doliczyć koszt przesyłki 10 zł.

W zamówieniu proszę podać adres do wysyłki oraz dane do rachunku.